FAQ


1. Де можна отримати доступ до сервісу компанії «Ай Пі Медіа Груп»?


м. Київ, вул. Леонтовича, 9, корпус 3, гермозона «Комстар» (1 поверх);

м. Київ, вул. Леонтовича, 9, корпус 3, гермозона «ВЕГА» (2 поверх, «провайдерський колокейшн»);

м. Київ, вул. Гайдара, 50, гермозона (телехауз) NewTelco;

м. Одеса, вул. Тираспільська 27/29, гермозона OD-IX (1 поверх);

м. Кривий Ріг, 5-й Горняцький, 6-А, гермозона компанії «Вега»;

м. Хмельницький, вул. Театральна, 36, гермозона ТОВ «ІТТ»;

2. Що таке IP Multicast?

IPMulticast - це технологія збереження полоси пропускання, яка дозволяє знизити об’єми трафіка за рахунок одночасної доставки одного і того ж потоку інформації тисячі корпоративних і домашніх адресатів при груповій передачі.

3. Що таке IP Unicast?

IPUnicast - однонаправлена (одностороння) передача даних, яка передбачає собою передачу пакетів єдиному адресату. Така схема пакетної маршрутизації даних є прямою протилежністю широкосповіщувальної схеми маршрутизації.

4. Що таке IP Broadcast?

IPBroadcast - метод передачі даних у комп’ютерних і соціальних мережах, при якому потік даних (кожен переданий пакет у випадку пакетної передачі) пристосований для прийому усіма учасниками мережі.

5. Що таке HORECA?

HORECA– термін, який визначає сферу індустрії гостинності (громадського харчування і готельного господарства). Назва «HoReCa» (акронім) походить від перших двох букв слів Hotel, Restaurant, Cafe/Catering (готель— ресторан— кафе/кейтеринг).

6. Що таке CDN?

CDN (Content Delivery Network или Content Distribution Network) - Мережа доставки (і дистрибуції) контенту. Географічно розподілена мережева інфоструктура, яка дозволяє оптимізувати доставку і дистрибуцію контенту користувачам в мережі Інтернет. Використання CDN сприяє збільшенню швидкості завантаження користувачами аудіо-, відео-, програмного, ігрового та інших видів цифрового контенту в точках присутності мережі CDN.

7. Що таке NOC?

NOC (Network Operation Center) – центр управління мережею. Сукупність мережевих і прикладних служб для забезпечення повноцінної роботи мережі. Моніторинг і управління мережею, рішення оперативних проблем, підтримка користувачів і т.п.

8. Що таке IGMP?

IGMP (Internet Group Management Protocol – протокол управління груповою (multicast) передачею даних в мережах, основаних на протоколі IP. IGMP використовується маршрутизаторами і IP-вузлами для організації мережевих пристроїв у групи.

9. Що таке «інтерконнект»?

«Інтерконнект» - міжмережевий зв'язок  між операторами/провайдерами/мережами. Обов’язковою умовою є побудова т.н. фізичного «стику» між обладнанням таких двох мереж.

10. Що таке головна станція?

Головна станція (ГС)- сукупність технічних засобів та пристроїв, встановлених на вході магістральної розподільної мережі, які забезпечують перетворення, посилення і формування сигналів телебачення, радіомовлення, а також обробку інших сигналів електрозв’язку, для наступної ретрансляції по кабельній мережі.

11. Що таке піратство в сфері ТВ?

Піратство - несанкціонований прийом програм, виготовлення і розповсюдження нелегальних декодерів та/або абонентських карток і інші види діяльності, пов’язані з порушенням авторських прав.