HD TV

Пакет HD TV містить в собі усі HD телеканали, які ми Вам пропонуємо і які, у свою чергу, входять до інших пакетів пропозицій з розділу "ТЕЛЕКАНАЛИ" 

     
NikiJunior 1  

Nicki Junior - це новий український дитячий телеканал з віковою аудиторією 0-5 років. Нашою метою є не тільки розважати, але одночасно і навчати маленьких глядачів. Яскравий пізнавальний світ мультиплікації розкриватиме у дітях найкраще, прививатиме любов до себе і до оточуючих, любов до природи та науки і т.п. Увесь контент телеканалу транслюватиметься в Україні вперше.

NikiKids 1  

Niki Kids - це новий український дитячий телеканал з віковою аудиторією 5+. Увесь контент телеканалу ретельно відібраний фахівцями, враховуючи побажання аудиторії, транслюватиметься в Україні вперше та покликаний всебічно розвивати дитину. Яскрава графіка, нові цікаві герої, яких діти обов’язково полюблять, незабутні пригоди, підказки, як вийти зі складних ситуацій – на Niki Kids діти знайдуть усе, що їм потрібно.

HDFashion new2017  


HD Fashion -
включає в себе новини моди та стилю життя, рейтинги, авторські рубрики та блоги колумністів, спецпроекти на задану тему, фоторепортажі з модних та світських заходів, інтерв'ю зі знаменитостями, фічери та редакційні матеріали з нативною рекламою.

Televsesvit  Televsesvit HD - це загальнонаціональний, розважально-просвітницький телеканал для усіх верств населення.

 

ID FASHION  

ID Fashion - це унікальний всесвітній телепортал про  останні тенденції у світі моди та краси. Тільки у нас в режимі non - stop можна побачити висвітлення престижних показів, богемних вечірок, ексклюзивні інтерв'ю з творцями моди, закулісне життя, секрети успіху світових брендів. Співпрацюючи зі світовими будинками моди, ми транслюємо виключно оригінальний контент, а також програми власного виробництва. Команда ID Fashion акредитована на головні світові покази і бекстейджи.


ETHNO-CH HD 100

 

Телеканал "ЕТНО CHANNEL HD" - пізнаємо цінності народного мистецтва з першим українським ЕТНО КАНАЛОМ. Казки, легенди, байки, повір’я, звичаї та традиції #НАШої країни. Етно музика та гороскоп народної мудрості.


Most Video 1

 

MostVideo.TV - інтернаціональний ультрасучасний HD-канал з активною життєвою позицією. В ефірі телеканалу велика кількість унікальних подій спортивного життя, які Ви не побачите більше ніде, окрім MostVideo.TV.


EUmusicHD

 

EU MUSIC HD - первый украинский музыкальный телеканал в формате высокой чёткости. Только качественная современная европейская и украинская поп-музыка. Яркая картинка, минимум разговоров - максимум музыки. EU MUSIC HD - это настоящее окно в Европу, с которого звучат только хиты.