Українське ТБ

У пакеті Українське ТБ  доступні наступні телеканали:

Quiz100

 

Quiz TV - це сімейний телеканал, який транслює програми української ліги КВК, «Що?Де?Коли?» та «Брейн-ринг».

NikiJunior 1

 

Niki Junior – це новий український дитячий телеканал з віковою аудиторією 0-5 років. Нашою метою є не тільки розважати, але одночасно і навчати маленьких глядачів. Яскравий пізнавальний світ мультиплікації розкриватиме у дітях найкраще, прививатиме любов до себе і до оточуючих, любов до природи та науки і т.д. Увесь контент телеканалу транслюватиметься в Україні вперше.

NikiKids 1

 

Niki Kids – це новий український дитячий телеканал з віковою аудиторією 5+. Увесь контент телеканалу ретельно відібраний фахівцями, враховуючи побажання аудиторії, транслюватиметься в Україні вперше та покликаний всебічно розвивати дитину. Яскрава графіка, нові цікаві герої, яких діти обов’язково полюблять, незабутні пригоди, підказки, як вийти зі складних ситуацій – на Niki Kids діти знайдуть усе, що їм потрібно.

HDFashion new2017

 

HD Fashion включає в себе новини моди та стилю життя, рейтинги, авторські рубрики та блоги колумністів, спецпроекти на задану тему, фоторепортажі з модних та світських заходів, інтерв'ю зі знаменитостями, фічери та редакційні матеріали з нативною рекламою.

inter

 

Міжнародний телеканал для всієї сім`ї. На каналі трансюються документальні фільми власного виробництва, кіно та програми для дітей.

silens

 

"Повільне телебачення" - пропонує абсолютно новий засіб сприйняття медіаконтенту, спонукає до розвитку споглядання та спостереження, що в свою чергу дуже благотворно впливає на нашу нервову систему, даючи нам можливість розслабитися.

ua-tv

 

Адресован до діаспори українців за кордоном. Завжди об`єктивна та компетентна інформація.

112-hd

 

Є інформаційно-аналітичним каналом. Інформація про політику, сільське господарство, трансляції наживо важливий подій.

5-kanal

 

Програми інформаційно-аналітично змісту. Інтервью в прямому ефірі з ключовими особами, прямі включення з місця подій.

hromadske

 


Інформаційне мовлення hromadske базується на засадничих принципах об'єктивної та збалансованої журналістики.

pravda-tut

 

24 години мовлення на усю територію країни. Інформаційно, доступно, актуально. І тільки правда.

Horizont

 


Програми каналу “Горизонт” намагаються надати максимально вичерпну інформацію про проблеми, які хвилюють суспільство - глобальне потепління та зміни клімату. Однак телеканал виконує не лише інформативну та пізнавально-аналітичну, а й розважальну функцію.  А також має за мету виховну та просвітницьку діяльність.

ID FASHION

 

ID Fashion - це унікальний всесвітній телепортал про останні тенденції у світі моди та краси. Тільки у нас в режимі non - stop можна побачити висвітлення престижних показів, богемних вечірок, ексклюзивні інтерв'ю з творцями моди, закулісне життя, секрети успіху світових брендів. Співпрацюючи зі світовими будинками моди, ми транслюємо виключно оригінальний контент, а також програми власного виробництва. Команда ID Fashion акредитована на головні світові покази та бекстейджи.

Televsesvit

 


Телеканал «Телевсесвіт» - це загальнонаціональний, розважально-просвітницький телеканал для усіх верств населення.

 

RAI

 

Івано-Франківська обласна телерадіокомпанія "РАІ"  вже 24 роки в інформаційному просторі Прикарпаття. Цікаві програми, актуальні новини, захоплюючі фільми, музичні вітання, мультфільми для дітей.

ETHNO-CH HD 100

 


Телеканал "ЕТНО CHANNEL HD" - пізнаємо цінності народного мистецтва з першим українським ЕТНО КАНАЛОМ. Казки, легенди,байки,повір’я,звичаї та традиції #НАШої країни. Етно музика та гороскоп народної мудрості.

 

Nadezhda Logo

 


"Надія" - телеканал цілодобового супутникового мовлення, створений для тих, хто сьогодні бажає бачити більше, знати глибше, розвивати краще.

 

Most Video 1

 


MostVideo.TV - інтернаціональний ультрасучасний HD-канал з активною життєвою позицією. В ефірі телеканалу велика кількість унікальних подій спортивного життя, які Ви не побачите більше ніде, окрім MostVideo.TV.

 

EUmusic 140x56

 


EU  MUSIC - версія EU MUSIC HD в стандартному телевізійному форматі.

 

vozrojdenie-tv

 


"Возрождение" - в ефірі телеканалу переважно науково-просвітницькі програми, також плануютьсяя інформаційно-аналітичні, публіцистичні, розважальні і музичні програми, телеторгівля та інше.

 

news one 100

 

Інформаційний канал соціального напрямку. Мовлення подій у всіх регіонах країни в режимі non stop за допомогою прямих включень безпосередньо з місць подій.

 

АТР лого1

 

ATR - більшу частину ефіру телеканалу займають програми власного виробництва: інформаційно-аналітичні, розважальні, пізнавальні, музичні і дитячі. Гордість телеканалу - авторські програми про історію, музику і культуру кримських татар.

krt

 

«КРТ» - розрахований на широку глядацьку аудиторію. Орієнтуючись на вдумливого інтелігентного глядача, ми пропонуємо до перегляду в цілодобовому форматі кращі кінострічки,  пізнавальні програми, документальні стрічки, православне кіно, мультфільми, а також розважальні  і дитячі програми. 

 RTI

 


«
RTI» - український інформаційно-музичний телеканал, який працює  у форматі Radio Vision.

 pryamiy 100

 

«Прямий» — приватний телеканал України, орієнтований на висвітлення політичної та  соціальної тематики. 

 DITINETS

 

«Дитинець» - це міський кабельний канал, який веде свою трансляцію 18 годин на добу. Зручний формат і цікаве наповнення забезпечили йому високий рейтинг і сталу аудиторию  Чернігова. Кожної години - оперативні і об’єктивні новини, репортажі про місцеві події і заходи, а також прогноз погоди та бізнес-інформація. Цікаві науково-просвітницькі і розважальні програми.

 Milady

 

«Milady Television» - загальноукраїнський жіночий телеканал розважального, пізнавального і інформаційного телебачення. «Milady Television» створений у відповідності до найкращих традицій таких світових телеканалів, як «Cosmopolitan TV», «Lifetime» і «Diva Universal». «Milady Television» - це краса, мода, make-up, секрети знаменитостей, цікаві новини, подорожі і fashion-зйомки.

 EkoTV

 


Перший Всеукраїнський екологічний телеканал "Еко TV" - це унікальний проект інформаційно-аналітичного, пізнавального і розважального телебачення. В ефірі телеканалу - більше 30 програм власного виробництва,  а також кращі документальні стрічки світу. 

 24tv100

 

Телеканал новин «24» — перший український цілодобовий канал новин, один з не багатьох в українському медіапросторі, який може собі дозволити говорити правду і подавати лише перевірену інформацію — тільки факти.

espreso-tv100

 

Телеканал створено як інформаційно-культурологічний. Основа телеефіру Еспрессо ТБ – економічні, соціальні, культурні, політичні та спортивні новини України, важливі новини світу, онлайн трансляції.

 Logo ENGCLUBTV

 

Програми English Club TV розвивають звукове сприйняття, читаючи і кажучи, допомагають долати мовні бар'єри. Спостерігаючи за нашими програмами, глядачі тренують свою пам'ять, і це допомагає їм вивчати матеріал ще краще.

 Persh D 100  


«Перший діловий» – незалежний український телевізійний канал, який спеціалізується на ділових новинах і якісній аналітиці значних для українського і зарубіжного бізнесу подій.

 ZIK 100  

ZIK - Телеканал журналістських розслідувань.  Від інших українських телеканалів ZIK відрізняється своєрідним регіональним колоритом, який впливає на тематику власних унікальних телепроектів.

Pravo TV 100  

 

ПРАВО ТВ - перший і єдиний в Україні спеціалізований юридичний телеканал. Задача телеканалу: стати навігатором в системі законодавства, провідником поміж владою права і звичайними громадянами.

 

Logo malyatko 100  


Перший український телевізійний канал для дітей. Цільова вікова аудиторія – від 3 до 14 років

Chernomorsk 100  


На даний момент Чорноморська телерадіокомпанія фактично являється головним джерелом інформації про те, що насправді відбувається на території окупованого кримського півострова для усіх жителів України. Також Чорноморська телерадіокомпанія завдяки російськомовному сповіщенню є одним із основних джерел альтернативної, не прокремлівської точки зору на події в Криму.