Для HORECA

article7


Дуже важливу роль для будь-якого готелю або закладу в сегменті HORECA відіграє репутація і рівень сервісу. Одним із важливих аспектів, який впливає на імідж такого закладу, є легальність публічного показу ТБ і супутнього сервісу (відео по запиту і т.п.).

Для будь-якого підприємства сегмента HORECA є життєво важливим забезпечити максимальний комфорт для своїх гостей і відвідувачів. Запорукою комерційного успіху такого підприємства буде правильний вибір офіційного постачальника телевізійного контенту та послуг.

ТОВ «Ай Пі Медіа Груп» пропонує широкий пакет телевізійних каналів для публічного перегляду. В рамках нашої пропозиції є можливість оформити юридичні відносини у вигляді договорів як новим компаніям-партнерам, так і тим юридичним абонентам, що вже пропонують сервіс перегляду ТБ для своїх гостей.

В розважальних закладах особливим попитом у відвідувачів користуються телеканали зі спортивним та музичним наповненням, а також ті, що розповідають про останні тенденції у світі моди та краси. У сфері готельного бізнесу найбільш популярні телеканали фільмові та міжнародних новин, а також телепрограми з «дорослим» наповненням. Різноманітність телеканалів, які представляє наша компанія, дозволить задовольнити будь-які запити Ваших відвідувачів та гостей.

ТОВ «Ай Пі Медіа Груп» гарантує  законність прав з усіх телеканалів і пропонує захищений авторськими правами телевізійний продукт.

З питань співпраці // сегмент HORECA: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.