163

Доступно телеканалів
163 канала

97

Провайдери та оператори
97 клієнта

6

Точок присутності
6 точок

FAQ


1. Де можна отримати доступ до сервісу компанії «Ай Пі Медіа Груп»?


м. Київ, вул. Леонтовича, 9, корпус 3, гермозона «Комстар» (1 поверх);

м. Київ, вул. Леонтовича, 9, корпус 3, гермозона «ВЕГА» (2 поверх, «провайдерський колокейшн»);

м. Київ, вул. Гайдара, 50, гермозона (телехауз) NewTelco;

м. Одеса, вул. Тираспільська 27/29, гермозона OD-IX (1 поверх);

м. Кривий Ріг, 5-й Горняцький, 6-А, гермозона компанії «Вега»;

м. Хмельницький, вул. Театральна, 36, гермозона ТОВ «ІТТ»;

2. Що таке IP Multicast?

IPMulticast - це технологія збереження полоси пропускання, яка дозволяє знизити об’єми трафіка за рахунок одночасної доставки одного і того ж потоку інформації тисячі корпоративних і домашніх адресатів при груповій передачі.

3. Що таке IP Unicast?

IPUnicast - однонаправлена (одностороння) передача даних, яка передбачає собою передачу пакетів єдиному адресату. Така схема пакетної маршрутизації даних є прямою протилежністю широкосповіщувальної схеми маршрутизації.

4. Що таке IP Broadcast?

IPBroadcast - метод передачі даних у комп’ютерних і соціальних мережах, при якому потік даних (кожен переданий пакет у випадку пакетної передачі) пристосований для прийому усіма учасниками мережі.

5. Що таке HORECA?

HORECA– термін, який визначає сферу індустрії гостинності (громадського харчування і готельного господарства). Назва «HoReCa» (акронім) походить від перших двох букв слів Hotel, Restaurant, Cafe/Catering (готель— ресторан— кафе/кейтеринг).

6. Що таке CDN?

CDN (Content Delivery Network или Content Distribution Network) - Мережа доставки (і дистрибуції) контенту. Географічно розподілена мережева інфоструктура, яка дозволяє оптимізувати доставку і дистрибуцію контенту користувачам в мережі Інтернет. Використання CDN сприяє збільшенню швидкості завантаження користувачами аудіо-, відео-, програмного, ігрового та інших видів цифрового контенту в точках присутності мережі CDN.

7. Що таке NOC?

NOC (Network Operation Center) – центр управління мережею. Сукупність мережевих і прикладних служб для забезпечення повноцінної роботи мережі. Моніторинг і управління мережею, рішення оперативних проблем, підтримка користувачів і т.п.

8. Що таке IGMP?

IGMP (Internet Group Management Protocol – протокол управління груповою (multicast) передачею даних в мережах, основаних на протоколі IP. IGMP використовується маршрутизаторами і IP-вузлами для організації мережевих пристроїв у групи.

9. Що таке «інтерконнект»?

«Інтерконнект» - міжмережевий зв'язок  між операторами/провайдерами/мережами. Обов’язковою умовою є побудова т.н. фізичного «стику» між обладнанням таких двох мереж.

10. Що таке головна станція?

Головна станція (ГС)- сукупність технічних засобів та пристроїв, встановлених на вході магістральної розподільної мережі, які забезпечують перетворення, посилення і формування сигналів телебачення, радіомовлення, а також обробку інших сигналів електрозв’язку, для наступної ретрансляції по кабельній мережі.

11. Що таке піратство в сфері ТВ?

Піратство - несанкціонований прийом програм, виготовлення і розповсюдження нелегальних декодерів та/або абонентських карток і інші види діяльності, пов’язані з порушенням авторських прав.

Партнерам

Стабільне зростання
та взаємовигідна 
співпраця.

Сегмент HORECA

Комплексне рішення
та технічна підтримка
для сегменту HORECA.

ІР провайдерам та операторам

Готове рішення
під ключ
для IP провайдерів та операторів.

StarLigt

Vianet

Sony-640.jpg

Час роботи

Технічна підтримка: 24 години на добу

Офіс: Понеділок-П'ятниця  9:00-18:00

Наш офіс

м.Київ вул.Хрещатик 46-Б   3-поверх

Телефон:   +380-67-320-73-71

 

IPMG-Map1

Як зв'затися з нами?