Universal Distribution

В пакеті від компанії Universal Distribution  доступні наступні телеканали: 

Playboy  

Найпопулярніший  еротичний телеканал. Найгарніші жінки та найвеличніші стандарти виробництва.

BBC WN 100  

BBC World News — міжнародний цілодобовий новинний телеканал BBC. Найпопулярніший серед усіх телеканалів корпорації.

FashionOne100   Fashion One – це міжнародна телекомпанія, яка створює програми про стиль життя, подорожі, розваги, кіно і моду.
FashionOneHD100   Fashion One HD – це міжнародна телекомпанія, яка створює телепрограми про стиль життя, подорожі, розваги, кіно і моду. B форматі HD.
FRANCE24100   Міжнародний інформаційний канал. Кожні півгодини - оновлені новини. В сітці мовлення - дебати, інтерв’ю, аналітичні передачі за участю  відомих політиків і суспільних діячів, бізнесменів, відомих людей із світу літератури, моди.
Gullil100   Gulli - дитячий телеканал, адресований школярам та їх батькам. В програмі - документальні фільми, серіали, мультфільми, тележурнали, інтерактивні ігри, шоу для усієї сім’ї. Цінності Gulli - навчання із задоволенням, мрії, відповідальність
Mezzo100   Французький музичний проект Mezzo створений спеціально для меломанів і людей, які захоплюються справжньою музикою. Якщо ви полюбляєте класику, слухаєте джаз, цікавитесь історією музики і вважаєте себе поціновувачем прекрасного, цей канал для вас!
MezzoLiveHD100   Музичний канал для любителів класики і джазу в форматі HD зі стереозвуком. В програмі – концерти кращих світових оркестрів, інструменталістів і співаків, видатних диригентів, легендарних джазменів, а також оперні та балетні спектаклі, як в запису, так і в прямому ефірі.
amc1   AMC — американський кабельний спеціалізований телеканал, який в першу чергу, спеціалізується на показі класичних кінофільмів і серіалів, а також показує обмежену кількість оригінальних шоу. Із найбільш відомих і успішних проектів каналу останніх років, варто відзначити серіали: «Безумцы», «Во все тяжкие» і «Ходячие мертвецы».
MGMNetworksHD100   Телеканал в форматі високої чіткості, в сітці мовлення якого - зарубіжні художні і анімаційні стрічки різноманітних жанрів: комедії, мелодрами, трилери, фантастика, вестерни, відзняті на легендарній голлівудській кіностудії Metro Goldwyn Mayer.
TijiTV100   Tiji TV – дитячий телеканал, адресований дошкільнятам. Tiji – cлівце із лексикону французьких малят, яке означає радісні моменти життя. В програмі - анімаційні серіали, розвиваючі передачі, лялькові шоу, музичні кліпи.
МСМ-TOP100   Молодіжний музичний канал для тих, кому від 15 до 25 років, хто веде активний спосіб життя, відкритий для усього нового. Біля треті усіх програм присвячені сучасній французькій музиці, саме в цьому привабливість МСМ для тих, хто бажає розширити діапазон своїх інтересів.
Bollywood-HD 100  

Сітка мовлення телеканалу Bollywood HD наповнена різножанровими фільмами, відзнятими в Боллівуді та орієнтованими не тільки на домогосподарок, але і на чоловічу, а також молодіжну аудиторію. В програмі будуть як індійська кінокласика, так і сучасне високобюджетне кіно в форматі високої чіткості.