Universal Distribution

В пакеті від компанії Universal Distribution  доступні наступні телеканали: 

Playboy  

Найпопулярніший  еротичний телеканал. Найгарніші жінки та найвеличніші стандарти виробництва.

BBC WN 100  

BBC World News — міжнародний цілодобовий новинний телеканал BBC. Найпопулярніший серед усіх телеканалів корпорації.

FashionOneHD100   Fashion One HD – це міжнародна телекомпанія, яка створює телепрограми про стиль життя, подорожі, розваги, кіно і моду. B форматі HD.
FRANCE24100   Міжнародний інформаційний канал. Кожні півгодини - оновлені новини. В сітці мовлення - дебати, інтерв’ю, аналітичні передачі за участю  відомих політиків і суспільних діячів, бізнесменів, відомих людей із світу літератури, моди.
Gullil100   Gulli - дитячий телеканал, адресований школярам та їх батькам. В програмі - документальні фільми, серіали, мультфільми, тележурнали, інтерактивні ігри, шоу для усієї сім’ї. Цінності Gulli - навчання із задоволенням, мрії, відповідальність
Mezzo100   Французький музичний проект Mezzo створений спеціально для меломанів і людей, які захоплюються справжньою музикою. Якщо ви полюбляєте класику, слухаєте джаз, цікавитесь історією музики і вважаєте себе поціновувачем прекрасного, цей канал для вас!
MezzoLiveHD100   Музичний канал для любителів класики і джазу в форматі HD зі стереозвуком. В програмі – концерти кращих світових оркестрів, інструменталістів і співаків, видатних диригентів, легендарних джазменів, а також оперні та балетні спектаклі, як в запису, так і в прямому ефірі.
hollywood100   HOLLYWOOD — телеканал, в сітці мовлення якого - зарубіжні художні і анімаційні стрічки різноманітних жанрів: комедії, мелодрами, трилери, фантастика, вестерни
hollywood100 hd   HOLLYWOOD HD - телеканал в форматі високої чіткості, в сітці мовлення якого - зарубіжні художні і анімаційні стрічки різноманітних жанрів: комедії, мелодрами, трилери, фантастика, вестерни.
TijiTV100   Tiji TV – дитячий телеканал, адресований дошкільнятам. Tiji – cлівце із лексикону французьких малят, яке означає радісні моменти життя. В програмі - анімаційні серіали, розвиваючі передачі, лялькові шоу, музичні кліпи.
MCM 100   Молодіжний музичний канал для тих, кому від 15 до 25 років, хто веде активний спосіб життя, відкритий для усього нового. Біля треті усіх програм присвячені сучасній французькій музиці, саме в цьому привабливість МСМ для тих, хто бажає розширити діапазон своїх інтересів.
bollywood100 hd  

 

Сітка мовлення телеканалу Bollywood HD наповнена різножанровими фільмами, відзнятими в Боллівуді та орієнтованими не тільки на домогосподарок, але і на чоловічу, а також молодіжну аудиторію. В програмі будуть як індійська кінокласика, так і сучасне високобюджетне кіно в форматі високої чіткості.