Тематичні телеканали

 

History 100

 

 

Телеканал HISTORY HD - це свіжий і сучасний погляд на історію людства. Це і документальні реаліті-серіали про сучасність, і спеціальні програми, присвячені найбільш значимим історичним подіям. Телеканал HISTORY пропонує глядачам інформативні і захоплюючі передачі, багато з яких, займають перші місця в глядацьких рейтингах по всьому світу.

 

History 100

 

 

Телеканал HISTORY - це свіжий і сучасний погляд на історію людства. Це і документальні реаліті-серіали про сучасність, і спеціальні програми, присвячені найбільш значимим історичним подіям. Телеканал HISTORY пропонує глядачам інформативні і захоплюючі передачі, багато з яких, займають перші місця в глядацьких рейтингах по всьому світу.

 

Mir seriala

 

 

Мир сериала - канал телесеріалів. В ефірі представлені як новинки, так і класика телевізійного кіно різних жанрів.

 

TVP Info

 

 

TVP INFO – інформаційний телевізійний канал групи TVP. Телеканал має регіональні версії у більш, ніж 10 містах Польщі. Основою сітки мовлення є новини, у тому числі регіональні.

 

TVP Polonia

 TVP POLONIA
– міжнародний телевізійний канал TVP. Телеканал було створено за підтримки Польського Міністерства іноземних справ. Телевізійний канал мовить з Варшави, основною аудиторією якого є польська діаспора по усьому світі. Основну сітку каналу складають програми TVP.

 

Belsat

 


БЕЛСАТ
- єдиний незалежний телеканал, що мовить білоруською мовою. Штат нового телеканалу налічує близько 80 осіб, більшість із них білоруси. Журналісти каналу працюють у Білорусі, Польщі, Литві та Чехії.

 

TV21

 


Основна концепція фільмового каналу TV-21 - запропонувати глядачу європейське кіно в широкому діапазоні: італійські, французькі, російські та інші фільми, та, звичайно ж, кращу голлівудську продукцію.