Змішані єдиноборства в унікальному форматі на Мосту! Golden Coat Fighting Championship MMA 7

У п'ятницю, 12 квітня о 19-00 дивіться на каналі MostVideo.TV пряму трансляцію з Києва міжнародного рейтингового турніру Golden Coat Fighting Championship MMA 7.

У програму вечора входять 8 поєдинків у восьми дивізіонах, один з яких - жіночий.

Глядачі турніру отримають яскраві емоції та враження від професійних боїв на унікальній локації в атмосфері незабутнього шоу, що поєднує старі традиції та нові тенденції.

Федерація професійного бойового Самбо України (Sambo Combat Pro Ukraine) - це сучасний майданчик зі змішаних єдиноборств, основною особливістю якого є наявність спеціальної борцівською куртки на спортсменах.  Це дає можливість бійцям більш ефектно демонструвати технічний арсенал і додає видовищності поєдинкам.

Під егідою Федерація професійного бойового Самбо України зібрані найкращі професійні бійці, що практикують змішані єдиноборства в одязі.  Сьогодні саме єдиноборства в одязі залишаються найбільш цікавими для публіки та привертають глобальну глядацьку аудиторію.

Федерація професійного бойового Самбо України об'єднує федерації, клуби та спортсменів в області самбо та інших суміжних видів єдиноборств в Україні та за кордоном і є постійним організатором турнірів зі змішаних єдиноборств.  На рахунку Федерації більш десяти проведених подій міжнародного і національного формату.